top of page
sothys-hydra-phase-04b.jpeg
Tvár
01.

Pre naplnenie potrieb Vašej pleti:

Nenechajte si újsť unikátne tvárové ošetrenia Sothys. Vysoko sofistikované, s exkluzívnymi účinnými látkami, patentovanými masážnymi technikami a výsledkami už po prvej návšteve. Kompletná starostlivosť kombinujúca zmyselnosť, prírodu a účinnosť pre každý typ a problém pleti.

Telo
sothys-corps-institutionnel-01 LZW.jpg
02.

Pre pocit jemnej pokožky a oddýchnutej mysle:

Objavte zmyslové zážitky pre telo od Sothys Paris a nechajte sa zlákať poznaním našich senzorických telových ošetrení! Každý unikátny rituál ponúka maximálny relax a uvoľnenie zmyslov s jemnou aromatickou vôňou, garantujúcou únik z reality do sveta pohody a pokoja!

ORGANICS FEUILLE 2021_unsplash.jpeg
ORGANICS FEUILLE 2021_unsplash.jpeg
SOTHYS
ORGANICS
Secrets
03.

Excellence tvárový a telový rituál:

Výnimočné prepojenie zmyselných a jedinečných textúr s neuveriteľne rafinovanými a nadčasovými vôňami, prináša nezabudnuteľný senzorický zážitok. Sothys, majster v profesionálnych procedúrach za posledných 70 rokov, zameriava svoje know-how na neodolateľné textúry, vďaka čomu je každá aplikácia produktu skutočne unikátna a nezabudnuteľná skúsenosť, spojená s krásou a oddychom.

Sothys Pokročilý výskum čerpal zo srdca prírody a špičkových vedeckých poznatkov, aby odhalil to najlepšie z vedy a mohol všetkým ženám ponúknuť jedinečný 360 ° omladzujúci účinok.

sothys-s01-11.jpg
iStock-506216428_Watcha.jpg
04.

Spojenie kozmetického výskumu a hi-tech prístroja:

Oveľa viac ako iba trendový prístroj. Je to jedinečný Sothys protokol kombinujúci overenú kozmetickú líniu Cosmeceutical a hi-tech prístroj. Kombinuje 3 funkcie s použitím sterilných nástavcov: estetickú mikrodermabráziu, kontrolované kozmetické mikroihličkovanie a masáž. 

Tento protokol garantuje viditeľne mladšiu pleť bez chirurgických zásahov, kozmetickú efektivitu a kontrolovanú bezpečnosť. Ako prevencia, aj proti vidilteným prejavom starnutia.

Micro Dermobooster
_edited.jpg
bottom of page