top of page
Tvár
01.

Pre naplnenie potrieb Vašej pleti:

Nenechajte si újsť unikátne tvárové ošetrenia Sothys. Vysoko sofistikované, s exkluzívnymi účinnými látkami, patentovanými masážnymi technikami a výsledkami už po prvej návšteve. Kompletná starostlivosť kombinujúca zmyselnosť, prírodu a účinnosť pre každý typ a problém pleti.

2020-11 Soin Saison AH21 SOTHYS GRENADE GINGEMBRE VALID Kovaleva_Ka_edited.jpg

Vychutnajte si spolu s vašou pleťou sezónnu okysličujúcu kúru, vďaka ktorej dokážeme v každom ročnom období dodať pleti to čo potrebuje, aby bola krásna a rozjasnená. 

SEZÓNNE
OŠETRENIE
Telo
02.

Pre pocit jemnej pokožky a oddýchnutej mysle:

Objavte zmyslové zážitky pre telo od Sothys Paris a nechajte sa zlákať poznaním našich senzorických telových ošetrení! Každý unikátny rituál ponúka maximálny relax a uvoľnenie zmyslov s jemnou aromatickou vôňou, garantujúcou únik z reality do sveta pohody a pokoja!

Secrets
03.

Excellence tvárový a telový rituál:

Výnimočné prepojenie zmyselných a jedinečných textúr s neuveriteľne rafinovanými a nadčasovými vôňami, prináša nezabudnuteľný senzorický zážitok. Sothys, majster v profesionálnych procedúrach za posledných 70 rokov, zameriava svoje know-how na neodolateľné textúry, vďaka čomu je každá aplikácia produktu skutočne unikátna a nezabudnuteľná skúsenosť, spojená s krásou a oddychom.

Sothys Pokročilý výskum čerpal zo srdca prírody a špičkových vedeckých poznatkov, aby odhalil to najlepšie z vedy a mohol všetkým ženám ponúknuť jedinečný 360 ° omladzujúci účinok.

iStock-506216428_Watcha.jpg
04.

Spojenie kozmetického výskumu a hi-tech prístroja:

Oveľa viac ako iba trendový prístroj. Je to jedinečný Sothys protokol kombinujúci overenú kozmetickú líniu Cosmeceutical a hi-tech prístroj. Kombinuje 3 funkcie s použitím sterilných nástavcov: estetickú mikrodermabráziu, kontrolované kozmetické mikroihličkovanie a masáž. 

Tento protokol garantuje viditeľne mladšiu pleť bez chirurgických zásahov, kozmetickú efektivitu a kontrolovanú bezpečnosť. Ako prevencia, aj proti vidilteným prejavom starnutia.

Micro Dermobooster
bottom of page