top of page

Sothys riešenie pre omladenie:

Rovnako ako vaša pleť, aj vaše telo je citlivé na známky starnutia. A rovnako ako pre tvár, odporúčame pravidelnú dennú starostlivosť aj pre vaše telo, ktorá vám pomôže dosiahnuť viditeľné výsledky deň po dni. Aby ste sa cítili krásne od hlavy po päty, Sothys prináša špičkovú starostlivosť o telo s vysokou účinnosťou v súlade s jeho odbornosťou v kráse tváre a tela za posledných 70 rokov.

Omladzujúce telové ošetrenie

Niektoré časti tela sú tak citlivé, ako oblasť tváre, hlavne ak ide o ochabovanie a starnutie. Pri zostavovaní tohoto ošetrenia Sothys vsadil na už overené aktívne látky z omladzujúceho tvárového konceptu. Zahŕňa zoštíhľújúci píling a vyhladzujúco-spevňujúcu masáž. 

Pri pravidelnom kombinovaní ošetrenia s domácou starostlivosťou dosiahnete ešte viditeľnejšie výsledky pre naozaj viditeľné vyhladenie, spevnenie, omladenie a redukciu celulitídy.

Trvanie: 60min Cena: 99€

Telo
Tvár

βP3 tri complex - omladzujúce ošetrenie

Cielená starostlivosť na zmiernenie prejavov stárnutia: vrásky a ochabnutá pleť. Spája ultra-cielené produkty s odbornými aplikačnými metódami. SOTHYS zaručuje účinnosť tohto profesionálneho ošetrenia na základe piatich kľúčových krokov a viac ako ôsmich špecifických textúr. Zažite skutočný pocit relaxu, viditeľne mladšiu pleť, maximálny pôžitok a výsledok.

Trvanie: 90min Cena: 83€

Viac z našej ponuky:

s03-2-sothys-soin-yeux-01e_principal_edi

OŠETRENIE

OKOLIA OČÍ

PERFECT

SHAPE

SECRETS

DE SOTHYS

Náš blog

Kontakty

INŠTITÚT SOTHYS

Ponuka tvárových a telových ošetrení Sothys Paris a školiace centrum.

Read More >

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota

Na objednávky.

Kontakt

Referenčný inštitút Bernard

Cassiére & Sothys Paris

Papraďová 5

82101 Bratislava

+421 905 236 193

institut@sothys.sk

bottom of page