top of page
Orientales

Sensation Orientales

Predstavujeme nové relaxačné, exotické, podmanivé unisex ošetrenie s orientálnou vôňou. Obsahuje hviezdne účinné látky ako Jantár, ktorý vzniká fosilizáciou živice niektorých ihličnatých stromov. Ďalej obsahuje Ďatlu, ovocie z palmy, pôvodom zo Severnej Afriky.

Toto ošetrenie sa skladá z bezzrniečkového pílingu pri ktorom sa Váš relax začína. Píling sa prevádza špaciálnym terrakotovým kameňom, ktorý Vám ostane na doma. Po ňom nasleduje špeciálna celotelová masáž inšpirovaná západnými technikami. To treba zažiť!

Trvanie: 75min Cena: 90

2019 INDONESIE AS_92752989 seksan1_+.jpg

Indonésie Ancestrale

Originálny protokol ošetrenia inšpirovaný ancestrálnymi* Indonézskymi rituálmi krásy  prinášajúcimi  silný pocit pohody a komfortu pre telo a myseľ tým, že harmonizuje ich energie. Exotický rituál kombinujúci autentickú celotelovú masáž a dýchací rituál. Celé ošetrenie sa nesie v krásnej vôni kombinujúcej tóny jazmínových kvetov a santalového dreva.

Trvanie: 60min Cena: 90

Indonésie Ancestrale

Hanakasumi

Hanakasumi je ošetrenie inšpirované Japonskom. Celé ošetrenie sa nesie hýčkaním tela a príjemnou púdrovou vôňou púčikov čerešne a lotosového kvetu, ktorou navodíme hlboký relax. Nezostane len pri masáži celého tela, okrem toho je súčasťou tohoto ošetrenia špeciálna masáž chodidiel, ktorá zaručí, že sa budete cítiť ako znovuzrodená.

Trvanie: 60min Cena: 90

Hanakasumi

Viac z našej ponuky:

SECRETS

DE SOTHYS

DETOX

ENERGY

OMLADENIE

TELA

Náš blog

Kontakty

INŠTITÚT SOTHYS

Ponuka tvárových a telových ošetrení Sothys Paris a školiace centrum.

Read More >

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota

Na objednávky.

Kontakt

Referenčný inštitút Bernard

Cassiére & Sothys Paris

Papraďová 5

82101 Bratislava

+421 905 236 193

institut@sothys.sk

bottom of page