Obnovujúci píling

Ošetrenie inšpirované dermatológiou a skúsenosťami terapeutiek pre absolútnu obnovu pleti. Riešenie hneď pre niekoľko typov a problémov pleti. Obnovujúci píling pleť zjemňuje, vyhladí, zjednotí, hydratuje a súčasne redukuje malé nedostatky ako sú: rozšírené póry, akné, jemné linky a vrásky. Je vhodné aj ako prevencia proti starnutiu pleti.

Trvanie: 60min Cena: 50

[W.] ™ + Obnovujúci píling

Spojenie síl pre bielenie a rozžiarenie pleti. Obnovujúci píling je možné aplikovať aj ako riešenie a zjemnenie pigmentácií, či jednoducho rozžiarenie pleti vďaka dávke vitamínu C.

Trvanie: 60min Cena: 65

Perfect Shape

Od lícnych kostí až po dekolt. Toto profesionálne ošetrenie bolo špeciálne vyvinuté pre klientov s problémom ochabovania kontúr tváre, krku, dekoltu, dvojitej brady a prehlbujúcich sa vrások. Ošetrenie v sebe obsahuje dermo-VYHLADZUJÚCE účinné látky inšpirované ultrazvukom a dermo-LIFTINGOVÉ účinné látky inšpirované niťovým liftingom. Výsledky vidno už po prvom ošetrení!

Trvanie: 45min Cena: 61

 
s03-2-sothys-soin-yeux-01e_principal_edi

Kryo očné profesionálne ošetrenie

Toto ošetrenie je špeciálne určené pre očné okolie a pomáha okamžite znížiť pocit únavy, pnutia, chráni a regeneruje. Zároveň rieši tri najpodstatnejšie problémy s ktorými sa v tejto citlivej lokalite stretávame - opuch, kruhy a vrásky. Ošetrenie sa skladá zo štyroch krokov, kde kombinuje ruky terapeutky a to najlepšie z vedy a prírody. Unikátnym robia toto ošetrenie ľadové porcelánové lyžičky navrhnuté špeciálne pre Sothys.

Trvanie: 60min Cena: 61

 

SPA ošetrenie citlivej pleti

Spa™ Termálna voda je jedinečným zdrojom upokojenia z rady vysoko-účinných programov Sothys, zahŕňajúca profesionálnu starostlivosť v salóne prirodzene citlivú alebo dočasne citlivú pleť. Neparfumovaná a hypoalergénna, produktová rada Spa™ Termálna voda bola špeciálne vyvinutá k ochrane citlivej pleti, pričom jej zloženie plne rešpektuje prirodzené vlastnosti takejto pleti.

Trvanie: 50min Cena: 61

 

Korekčná kúra pre problematickú pleť

Korekčná kúra je pre ľudí, ktorí majú problém s problematickou pleťou a chcú, aby ich pleť pôsobila zdravo a čisto. Je to rýchle 4-krokové ošetrenie, takže odídete ani sa nenazdáte, a zápaly sú minimalizované. Dôležité domácej starostlivosti, ktorá je podmienkou pri tomto type pleti. Podľa stavu pleti sa korekčná kúra opakuje znovu, až kým sa nedostaví žiadaný výsledok.

Trvanie: 45min Cena: 65€

 

Viac z našej ponuky:

GLYSALAC

CHEMICKÝ PÍLING

SOTHYS_SOINS_SAISON-289_MARACUJA_10-10 N

SEZÓNNE

OŠETRENIE

DETOX

ENERGY

Náš blog

Kontakty

INŠTITÚT SOTHYS

Ponuka tvárových a telových ošetrení Sothys Paris a školiace centrum.

Read More >

Otváracie hodiny

Pondelok - Sobota

Na objednávky.

Kontakt

Referenčný inštitút Bernard

Cassiére & Sothys Paris

Papraďová 5

82101 Bratislava

+421 905 236 193

institut@sothys.sk